slideslideslideslide

Novinky

Vranovská knižnica: Aby bola škála podujatí najširšia, spolupracujeme s Eductechom

28.3.2023

Diapazón aktivít Eductechu je široký. Jednoducho, podporujeme vzdelávanie, pričom nám pomáhate Vy sami  2% z Vašich daní. Prinášame Vám riadky riaditeľky knižnice Danky Molčanovej, za ktoré ďakujeme.

“Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a OZ Korálky Vranov nad Topľou každoročne organizujú a uskutočňujú komunitné, kultúrno-spoločenské a vzdelávacie aktivity, nielen pre dospelých, ale aj pre deti a mládež z vranovského regiónu. Aby škála podujatí bola čo najširšia, spolupracujeme aj s neziskovou organizáciou EDUCTECH Vranov nad Topľou.

Jej finančná podpora projektu „Detský letný čitateľský tábor“ pomohla zrealizovať workshopy v rámci týždenného tábora v knižnici, ktorý sa uskutočnil počas letných prázdnin. Ocenili ho najmä zamestnaní rodičia.

Organizácia Eductech, n. o. sa podieľala aj na vydaní monografie s názvom “100 rokov verejnej knižnice vo Vranove nad Topľou (1854-1922-2022)“, k 100. výročiu vzniku vranovskej knižnice.

Naša knižnica spolu s OZ Korálky si vážia pomoc organizácie EDUCTECH, n. o., jej ústretovosť, aktívny a operatívny prístup pri skvalitňovaní informačnej činnosti.”

Mgr. Danka Molčanová, riaditeľka